Organizacja przedszkola

Godziny otwarcia

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 6:30 do 17:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Termin przerw w pracy placówki ustala dyrektor przedszkola.

Posiłki

Posiłki dla naszych dzieci, przygotowywane są na miejscu we własnej kuchni, która jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt gastronomiczny umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie posiłków. Personel kuchenny biorąc pod uwagę fakt, iż dzieci w wieku przedszkolnym są w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju, dba o to, aby posiłki były różnorodne o odpowiedniej kaloryczności oraz właściwie przygotowane. Uwzględniamy również indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci.

Rozkład posiłków

09: 00 – pierwsze śniadanie
10: 30 – drugie śniadanie
12: 00 – obiad – pierwsze danie (zupa)
14: 00 – obiad – drugie danie
15: 00 – podwieczorek

Jadłospis tygodniowy wywieszany jest do informacji rodziców na tablicy w holu przedszkola.

Ramowy rozkład dnia

I) 6:30 – 9:00

• Schodzenie się dzieci do przedszkola
  • Praca indywidualna z dzieckiem