O nas

o-nas1Przedszkole „Uśmiech” rozpoczęło swoją działalność 1 września 1994 roku. Jest położone w centrum Osiedla Słonecznego nad Stawem Rubinowym, z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta. Piękny ogród, sala gimnastyczna wyposażona w atrakcyjne przyrządy, dwa duże hole, sala do nauki języków obcych, pracownia komputerowa oraz przestronne sale (ok.100m2) wyposażone w nowoczesny sprzęt, zabawki oraz pomoce dydaktyczne, dzięki którym stwarzamy dzieciom doskonałe warunki do nauki, rozwijania uzdolnień, dbając przy tym o ich samopoczucie. Wyposażenie przedszkola ma charakter zmienny, zależy od pory roku. Wiosną i latem szczególnie atrakcyjne są zabawy w pięknym ogrodzie, co świetnie koresponduje z naciskiem, jaki w „Uśmiechu” kładzie się na ochronę zdrowia i środowiska.

o-nas3W naszym przedszkolu zapewniamy bardzo bogaty kalendarz imprez przedszkolnych i rodzinnych; wycieczki; spotkania z artystami; przedstawienia teatralne, które służą pogłębianiu wiedzy. Imprezy te gwarantują dobrą zabawę, radość, wywołują wiele wzruszeń, a niektóre z nich stały się już tradycją naszej placówki. Staramy się, żeby w naszym przedszkolu dominowała radość, bezpieczeństwo, ufność i świadomość oparcia w dorosłych. Tylko na takim dzieciństwie daje się budować szczęśliwą dorosłość.o-nas2