O nas

Przedszkole „Uśmiech” rozpoczęło swoją działalność 1 września 1994 roku. Jest położone w centrum Osiedla Słonecznego nad Stawem Rubinowym, z dala od ruchliwych ulic i zgiełku miasta. Do największych atutów naszego przedszkola należą: piękny, duży ogród, sala gimnastyczna wyposażona w atrakcyjne przyrządy, przestronne sale wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne, własna kuchnia, oddzielna sala do nauki języków obcych, sala komputerowa a przede wszystkim zaangażowana kadra pedagogiczna, która do każdego dziecka podchodzi indywidualnie i dba o rozwój każdego Wychowanka. Wyposażenie przedszkola ma charakter zmienny, zależy od pory roku. Wiosną i latem szczególnie atrakcyjne są zabawy w pięknym ogrodzie, co świetnie koresponduje z naciskiem, jaki w „Uśmiechu” kładzie się na ochronę zdrowia i środowiska.

W naszym przedszkolu zapewniamy bardzo bogaty kalendarz imprez przedszkolnych i rodzinnych; wycieczki; spotkania z artystami; przedstawienia teatralne, które służą pogłębianiu wiedzy. Imprezy te gwarantują dobrą zabawę, radość, wywołują wiele wzruszeń, a niektóre z nich stały się już tradycją naszej placówki. Staramy się, żeby w naszym przedszkolu dominowała radość, bezpieczeństwo, ufność i świadomość oparcia w dorosłych. Tylko na takim dzieciństwie daje się budować szczęśliwą dorosłość.