06.04.2022 Wycieczka do kina

W środę 06.04.2022 od samego rana w przedszkolu wyczuć można było wielkie poruszenie. Dzieci stawiły się na śniadaniu punktualnie o 9:00. W szatni zauważyć można było plecaczki z przekąskami. A skąd cały ten zamęt? Wybraliśmy się na WYCIECZKĘ DO KINA! Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza wycieczka przedszkolna, dla innych pierwszy przejazd autobusem, a dla jeszcze innych pierwsze oglądanie na wielkim ekranie 🙂

Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę „Zając Max – misja pisanka”, która poza dużą dawką śmiechu ☺️😅 dostarczyła dzieciom lekcję o tolerancji, przyjaźni oraz wielkiej mocy działania zespołowego 👍💪

A najmłodsze przedszkolaki (grupa Muchomorki) wykorzystały to, że zostały w przedszkolu same ze swoją Panią urządziły swoje prywatne kino 🙂 Bawiły się równie wyśmienicie jak pozostałe dzieci 🙂

Może Ci się również spodoba