Międzynarodowy Dzień Bajek

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Bajek. A, że każde dziecko bajki lubi to dziś Krasnoludki postanowiły wybrać się do Świata Bajek odwiedzając różne jego krainy;)
Zaczęliśmy już rano. Pierwsza kraina jaką odwiedziliśmy to Kraina Teatrzyków Paluszkowych – wykorzystaliśmy nasze teatrzyki z kart pracy i dobrze się bawiliśmy inscenizując „Jasia i Małgosię”. Później lecąc na magicznym dywanie udaliśmy się do Krainy Cieni gdzie musieliśmy dopasować cienie do obrazków, w następnej Krainie mieliśmy okazję poznać wiele postaci z bajek tych starych i tych, które obecnie są na topie 😉
Kraina Dziwnych Domków pozwoliła nam zobaczyć gdzie mieszka Shrek, a jakie domki mają Smerfy. Ostatnią Krainą do której doleceliśmy była Kraina Dobrych Wspomnień – tam zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.
Po takich podróżach przyszedł czas na wspaniały Bajkowy Bal.🧚‍♀️🧞‍♂️💃👯‍♂️

Może Ci się również spodoba