Szalony kwiecień z „Uśmiechem”🤩

1 kwietnia (poniedziałek), godz. 15.30 – gr. „Smerfy” przedstawi teatrzyk w j. niemieckim. Serdecznie zapraszamy.

2 kwietnia (wtorek), godz. 14.15 – „Koncert piosenek animacyjnych” w wykonaniu Teatru Tak

3 kwietnia (środa)

godz. 15.00 – gr. „Biedronki” przedstawi teatrzyk w j. niemieckim

godz. 15.45 – gr. „Pszczółki” przedstawi teatrzyk w j. niemieckim.

Serdecznie zapraszamy.

8 kwietnia (poniedziałek) – od godz. 10.30 badanie ortopedyczne dla dzieci zgłoszonych przez rodziców

8 kwietnia (poniedziałek) – Dzień Języka Niemieckiego

Gr. „Smerfy” przygotuje pod okiem p. Gabrieli Chorab tradycyjną sałatkę ziemniaczaną. Prosimy, aby dzieci tego dnia były ubrane w barwach flagi Niemiec.

9 kwietnia (wtorek), godz. 10.00 – przedstawienie pt. „Balonik” w wykonaniu Agencji Artystycznej K. Gajewskiego

15 kwietnia (poniedziałek), godz. 11.00 – pokazy taneczne pt.„Tańce ludowe”

16 kwietnia (wtorek) – wizyta Zajączka Wielkanocnego. W programie zabawy i wręczenie upominków.

24 kwietnia (środa), godz. 16.00 – szkolenie dla nauczycieli i rodziców pt. „Wychowanie bez kar” prowadzone przez p. Wiolettę Bartnikowską (aula na I piętrze). Serdecznie zapraszamy.

29 kwietnia (poniedziałek), godz. 15.30 – zajęcia pokazowe dla rodziców z zastosowaniem metod integracji sensorycznejprowadzone przez p. Małgorzatę Pijankę (sala gimnastyczna). Serdecznie zapraszamy