Marzec w przedszkolu

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że do piątku 8 marca, zbieramy prace na konkurs „Mamo, tato pobaw się ze mną – “Moje miasto Szczecin – album pełen wspomnień”

8 marca (piątek), godz. 11.15– koncert muzyczny pt. „Violin i 4 pory roku”

11 marca (poniedziałek), godz. 11.15- koncert zespołu Pro Musica pt. „Wiosenne porządki i kraina owadów”

14 marca (czwartek), godz. 10.45 – przedstawienie teatralne pt. „Wędrówki przez wiersze” Teatr Poko

19 marca (wtorek), godz. 16.00– rozstrzygnięcie konkurs„Mamo, tato pobaw się ze mną- Moje miasto Szczecin- album pełen wspomnień”

21 marca (czwartek), godz. 10.00– Parada Wiosenna (Witamy Wiosnę z „Uśmiechem”)

W programie: przemarsz barwnego korowodu ulicami osiedla, zabawa w przedszkolnym ogrodzie, powitanie wiosny, palenie Marzanny, śpiewanie piosenek, pokaz artystyczny najstarszej grupy oraz poczęstunek pieczonymi kiełbaskami.

26 marca (wtorek), godz. 15.45– pokazy taneczne dzieci – baletowe uczęszczających na zajęcia taneczne do p. Magdy