Luty z „Uśmiechem”

„Zabytki Szczecina” – zajęcia otwarte z rodzicami i z dziećmi:

11 lutego (poniedziałek), godz. 15.20 – gr. „Muchomorki”

18 lutego (poniedziałek), godz. 15.30 – gr. „Pszczółki”

25 lutego (poniedziałek), godz. 15.30 – gr. „Krasnoludki”

26 lutego (wtorek), godz. 15.30 – gr. „Biedronki”

27 lutego (środa), godz. 15.30 – gr. „Smerfy”

UWAGA! Konkurs!

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w cyklicznym konkursie  „Mamo, tato pobaw się ze mną”. Temat prac: „Moje miasto Szczecin – album pełen wspomnień”. Technika wykonania dowolna, na prace czekamy do piątku 8 marca. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się we wtorek 19 marca o godzinie 16.00.

Pozostałe wydarzenia:

1 lutego (piątek) – wycieczka gr. „Smerfy” do Muzeum Narodowego na warsztaty pt. „Z wizytą u babci i dziadka”

5 lutego (wtorek) – wycieczka autokarowa gr. „Krasnoludki”, „Biedronki”, „Pszczółki” i „Smerfy” do kina Helios Outlet na seans o godz. 10.30 pt. „Sekretny świat kotów”

8 lutego (piątek), godz. 14.00 – warsztaty gry na hand pan

19 lutego (poniedziałek), godz. 14.00 – przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru Pinokio

18 lutego (poniedziałek), godz.15.30 – zajęcia otwarte z rodzicami i z dziećmi z gr. „Pszczółki”

21 lutego (czwartek), godz. 15.00 – pokazy taneczne dzieci z gr. „Pszczółki” i „Smerfy” uczęszczających na zajęcia szkoły Astra

27 lutego (środa), godz. 07:40 – rozpoczęcie wycieczki autokarowej gr. „Biedronki”, „Pszczółki” i „Smerfy” do Multikina na musical profilaktyczny pt. „Co w trawie piszczy- czyli w grupie siła” w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte. Prosimy o punktualne przybycie na zbiórkę:)

28 lutego (czwartek), godz. 15.00 – pokazy taneczne dzieci z gr. „Biedronki” i „Krasnoludki” uczęszczających na zajęcia szkoły Astra