„Lodowa kraina” – przedstawienie teatralne

Dzieci z naszego przedszkola odwiedzili aktorzy z Teatru Krak Art. Przedstawienie pod tytułem ,,Lodowa kraina” dedykowane było wszystkim wielbicielom  filmu animowanego. Bohaterowie ulubieńcy dzieci: Olaf, Elza, Anna i Kris.  Elza i Anna dwie siostry księżniczki mieszkały w szczęśliwym królestwie. Po tajemniczym zniknięciu ukochanej siostry Elza postanawia odnaleźć Annę. Poszukiwania wiązały się z długą wędrówką. W przygodach, jakie przeżyła wspierali  ją nowi przyjaciele. A gdy Anna zostaje szczęśliwie odnaleziona przez swoich bliskich – staje się cud, bo dzięki miłości – Elza topi lód jej zamrożonego złym czarem serca.                                                                                                                                                              Przedstawienie było wspaniałe. Dzieci były zachwycone grą świateł, nagle zmieniającymi się scenami, dekoracjami oraz efektami dźwiękowymi. Była to piękna opowieść muzyczna z piosenkami, zabawna i wzruszająca. Spektakl wzbudził u małych widzów wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły ich uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

 

Może Ci się również spodoba