Święto Pluszowego Misia

W ramach projektu ,, Cała Polska czyta dzieciom” w naszym przedszkolu obchodziliśmy Urodziny Pluszowego Misia.

Z tej okazji każde dziecko miało za zadanie przynieść do przedszkola swojego Misia-pluszaka.

Zabawa z Misiem zaczęła się już od  rana. Wchodząc do przedszkola każdy przedszkolak zauważył ślady Misia, było ich pełno w całym przedszkolu, a mianowicie prowadziły na salę gimnastyczną. Było ogromne zaskoczenie dzieci i ich rodziców.

A gdy Misiu sobie smacznie spał w przedszkolu, dzieci z wszystkich grup zebrały się na sali gimnastycznej aby świętować razem z nim jego urodziny.

Jak urodziny to oczywiście musi być tort oraz prezenty.

Dzieci dla Misia przygotowały piękne prace plastyczne – Misie, oraz zbudowały przepyszny tort klockowy.

Miś był ogromie zaskoczony, bo zapomniał, że ma dzisiaj urodziny.

Były tańce i hulanki. Zabawa  urodzinowa wszystkim sprawiła ogromną radość.

Po skończonej zabawie pojawiły się na deser wspaniałe smakołyki, przepyszne wafelki z miodem- palce lizać.