Pasowanie „Muchomorków”

„Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę”….. Tymi słowami, w środę rozpoczęło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci z najmłodszej grupy „Muchomorki”.
Tego dnia, wszystkie przedszkolaki w odświętnych strojach zaprezentowały przed swoimi najbliższymi przygotowany program. Z przedszkolnej sceny słychać było piosenki, wierszyki, a nawet można było podziwiać najmłodszych w tańcu pt. „Dwa malutkie misie”.
Po występach nadszedł czas na uroczyste pasowanie. Pani dyrektor za pomocą dużego, kolorowego lizaka każde dziecko uczyniła prawdziwym przedszkolakiem! Oczywiście dla dzielnych przedszkolaków nie zabrakło miłych prezentów oraz wielkiej niespodzianki, którą był tort na zakończenie uroczystości.