Dzień Dziecka

W naszym przedszkolu świętowaliśmy dzisiaj wyjątkowy dla naszych wszystkich podopiecznych dzień, Dzień Dziecka.

W tym właśnie dniu sprawiliśmy naszym pociechom wiele radości przygotowując moc niespodzianek.

Od samego rana wejście udekorowane było balonami i pomponami, co już wywoływało euforię wśród dzieci, które potem już do samego rozpoczęcia zabawy były bardzo podekscytowane.

Nasze świętowanie rozpoczęło powitanie pani dyrektor i zaproszenie wszystkich do zabawy. Następnie instruktor karate z dziećmi, które uczęszczają na jego zajęcia przeprowadził z nimi pokaz, aby potem wszyscy mogli spróbować swoich sił jako mały karateka.

Punkty sportowe zachęcały do zdrowej rywalizacji: m.in. rzut do celu, piłka w bramce, zawody drużynowe w slalomie.

Dużą atrakcją była wizyta Mimi Konewki z ogromnymi  bańkami. To dopiero była frajda!

Na koniec wszyscy wzięli udział w zbiorowych tańcach i dyskotece. Ale się działo:)

Trochę zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola na pyszne lody, a każdy idąc do domku otrzymał upominek.

Wszystkiego najlepszego Kochane Dzieci!!!