Wiosenna parada

Na I Dzień Wiosny nasze przedszkole jako gospodarz zaprosiło sąsiednie placówki przedszkolne do udziału w Wiosennej Paradzie pod hasłem „Witamy Wiosnę z Uśmiechem”.

Najstarsze grupy z: naszego przedszkola, PP nr 61 „Niezapominajka”, PP nr 8 „Muzyczna Ósemka”, PN „Nutka” oraz PP nr 62 „Baśniowe” przeszły z pętli autobusowej na os. Słonecznym w barwnym korowodzie do naszego ogrodu.

Po zajęciu miejsc wszyscy obejrzeli krótkie scenki teatralne w wykonaniu gr. „Smerfy”, w których żegnano srogą zimę, a powitano upragnioną wiosnę. Dzieci z gr. „Pszczółki” zaprezentowały wiosenny taniec, a „Biedronki” śpiew oraz grę na instrumentach.

Po wspólnym śpiewaniu wszyscy uczestnicy mogli posilić się pyszną, pieczoną kiełbaską oraz chrupkami.

Każda placówka otrzymała dyplom oraz upominek, a słoneczna pogoda sprzyjała zabawom w ogrodzie.

Witaj Wiosno!

 

Może Ci się również spodoba