Z „Uśmiechem” w listopad

7 listopada (wtorek), godz. 14.00 – przedstawienie teatralne pt. „Pippi nadchodzi” w wykonaniu Teatru „TAK” z Krakowa
8 listopada (środa), godz. 15.30 – „Pokażemy, co umiemy” – występy artystyczne w gr. „Krasnoludki”
9 listopada (czwartek), godz. 15.30 – „11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości” – występy artystyczne w gr. „Smerfy”
10 listopada (piątek), godz. 12.00 – udział dzieci w uroczystości patriotycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości przy Pomniku Niepodległości nad Stawem Rubinowym
15 listopada (środa), godz. 15.30 – „Pokażemy, co umiemy” – występy artystyczne w gr. „Pszczółki”
21 listopada (wtorek), godz. 9.30 – zajęcia edukacyjne prowadzone przez policjantów w gr. „Pszczółki” i „Smerfy” pt. „Zasady ruchu drogowego”
22 listopada (środa), godz. 9.30 – zajęcia edukacyjne prowadzone przez policjantów w gr. „Muchomorki’, „Krasnoludki” i „Biedronki” pt. „Zasady ruchu drogowego”
22 listopada (środa), godz. 15.30 – „Pokażemy, co umiemy” – występy artystyczne w gr. „Biedronki”
24 listopada (piątek), godz. 16.00 – I Festiwal Niepodległości dla Przedszkolaka w szkole Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla z udziałem dzieci z gr. „Smerfy”
28 listopada (wtorek), godz. 9.30 – „Słodkie warsztaty” w Cukier Lukier przy Placu Orła Białego dla gr. „Smerfy”.
Śniadanie o godz. 8.00, wyjazd środkiem komunikacji miejskiej o godz. 8.30!
29 listopada (środa), godz. 9.30 – „Słodkie warsztaty” w Cukier Lukier przy Placu Orła Białego dla gr. „Pszczółki”
Śniadanie o godz. 8.00, wyjazd środkiem komunikacji miejskiej o godz. 8.30!
30 listopada (czwartek), po śniadaniu – Andrzejki: zabawy i wróżby andrzejkowe w każdej grupie
Drodzy Rodzice!!!
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z cyklu „ Mamo, tato pobaw się ze mną”. Tegoroczny temat to „Szopka bożonarodzeniowa”- praca przestrzenna, forma dowolna.
Na prace czekamy od 2 do 30 listopada.