XI Olimpiada Sportowa Uśmiechu

20 września na terenie naszego ogrodu już po raz jedenasty zapłonął olimpijski znicz.
Po uroczystym otwarciu, zabawnej rozgrzewce przy rytmach muzyki oraz złożeniu sportowego przyrzeczenia przez wszystkich uczestników, rozpoczęła się część główna.
Sportowe konkurencje zostały przygotowane przez piłkarzy prowadzących w naszym przedszkolu zajęcia ruchowe „Przedszkole i piłka”. Uczestnicy musieli zaliczyć : wyścig piłek, strzał do bramki, mały i duży koszykarz, siatkówka na wesoło, handball i przekładanka. Po każdej z nich sportowiec otrzymywał na karcie startowej pieczątkę. Uczestnictwo we wszystkich zabawach owocowało zdobyciem upragnionego złotego medalu.
Po części sportowej przyszedł czas na uzupełnienie kalorii pysznymi pieczonymi kiełbaskami, surówkami, przekąskami oraz napojami.
Pogoda dopisała, sportowy duch nikogo nie opuścił – w takich nastrojach prawie bez żalu pożegnaliśmy lato.

 

Może Ci się również spodoba