Pełen wrażeń marzec w „Uśmiechu”

6 marca (poniedziałek), godz. 15.30 – zajęcia otwarte dla dzieci i ich rodziców w gr. „Pszczółki”: warsztaty plastyczne prowadzone przez plastyczkę p. Jolantę Mazur. Serdecznie zapraszamy.
7 marca (wtorek), godz. 15.00 – zajęcia otwarte dla dzieci i ich rodziców w gr. „Biedronki”: zajęcia taneczne prowadzone przez p. Magdę Kochaniak. Serdecznie zapraszamy.
9 marca (czwartek), godz. 15.30 – zajęcia pokazowe grupy „Pszczółki” z tańców szkoły „Astra” z udziałem dzieci uczęszczających na dodatkowe zajęcia taneczne. Serdecznie zapraszamy. Pokaz odbędzie się w sali gimnastycznej.
13 marca (poniedziałek), godz. 15.30 – zajęcia pokazowe grupy „Krasnoludki” z języka niemieckiego pt. „Księżniczka Kotka szuka męża” – przedstawienie teatralne. Serdecznie zapraszamy. Pokaz odbędzie się w sali gimnastycznej.
16 marca (czwartek), godz. 15.30 – zajęcia pokazowe grup: „Muchomorki”, „Krasnoludki” i „Smerfy” z tańców szkoły „Astra” z udziałem dzieci uczęszczających na dodatkowe zajęcia taneczne. Serdecznie zapraszamy. Pokaz odbędzie się w sali gimnastycznej.
21 marca (wtorek), godz. 10.00 – Wiosenna Parada „Uśmiechu”:
– przemarsz najstarszej grupy barwnym korowodem po uliczkach osiedla,
– zabawy w przedszkolnym ogrodzie: wspólny śpiew wiosennych piosenek, pokaz programu artystycznego gr. „Smerfy”, symboliczne pożegnanie zimy poprzez przegonienie kukły Marzanny, smakowanie pieczonych kiełbasek i słodkich przekąsek.
22 marca (środa), godz. 11.15 – przedstawienie teatralne pt. „Koziołek Niematołek” w wykonaniu teatru Krak- Art.
22 marca (środa), godz. 15.30 – zajęcia pokazowe grupy „Pszczółki” z języka niemieckiego pt. „Czerwony Kapturek” – przedstawienie teatralne. Serdecznie zapraszamy. Pokaz odbędzie się w sali gimnastycznej.
30 marca (czwartek), godz. 15.00 – zajęcia otwarte dla dzieci i ich rodziców w gr. „Krasnoludki” z języka angielskiego pt. „Cztery pory roku”. Serdecznie zapraszamy.

Może Ci się również spodoba