Zapowiedź Nowego Roku w „Uśmiechu”

13 stycznia (piątek), godz. 11:15 – przedstawienie teatralne pod tytułem „Królowa Śniegu” w wykonaniu Teatru Krak-Art z Krakowa

16 stycznia (poniedziałek), godz. 14:00 – koncert pod tytułem „Bal Srebrnego Pantofelka” w wykonaniu zespołu Pro Musica (dzieci poznają obój, klarnet i tubę)

19 stycznia (czwartek), godz. 10:00 – Karnawałowy Bal Przebierańców prowadzony przez Agencję Artystyczną K. Gajewskiego (prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci)

26 stycznia (czwartek), godz. 14:15 – przedstawienie kukiełkowe pod tytułem „Prawdziwy Skarb Pirata Groszka” w wykonaniu Teatru Wędrownego Włóczykij

Dzień Babci i Dziadka:

• 17 stycznia (wtorek), godz. 11:00 – gr. „Muchomorki”
  • 18 stycznia (środa), godz. 15:00 – gr. „Pszczółki”
  • 24 stycznia (wtorek), godz. 10:00 – gr. „Biedronki”
  • 25 stycznia (środa), godz. 14:30 – gr. „Krasnoludki”
  • 25 stycznia (środa), godz. 15:30 – gr. „Smerfy”

Zapraszamy Szanowne Babcie i Dziadków do auli w przedszkolu na występy artystyczne dzieci z poszczególnych grup.