Mikołaj w przedszkolu

A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna

Od domu do domu, ciężką pracę ma…”

Dzieci wspólnie nocowały w przedszkolu, by 6 grudnia z samego rana z wypiekami na twarzy, oczekiwać wizyty niezwykłego gościa, na którego czekają wszystkie dzieci na świecie – Mikołaja.

Święty obudził najstarszą grupę „Smerfy” głośnym dzwonkiem, a po wręczeniu im upominków, odwiedził wszystkie pozostałe przedszkolaki. Każde dziecko mogło przytulić się do Mikołaja, porozmawiać z nim, a że nasi podopieczni są bardzo grzeczni, to wszyscy otrzymali upominki. Dzieci w ramach podziękowania, zaśpiewały Mikołajowi świąteczne piosenki oraz kolędy.

Na szczęście dzieci czeka w tym roku jeszcze jedna wielka niespodzianka, bowiem 19 grudnia wiemy, że znów odwiedzi nas ten niezwykły gość i wspólnie z dziećmi zatańczy na Balu Przebierańców.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz