Festyn rodzinny „Pożegnanie lata z rajdowcami”

Dnia 21 września na terenie naszego ogrodu odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Pożegnanie lata z rajdowcami” poprowadzony przez Agencję Artystyczną K. Gajewskiego. Wspólne zabawy ruchowe ze śpiewaniem oraz liczne konkurencje wprawiły wszystkich we wspaniałe nastroje. Mali i duzi rajdowcy brali udział w takich konkursach jak: jazda quadem prosto i slalomem, toczenie opony, jazda na hulajnodze – „skuterze”. Podczas przerwy czekały na wszystkich pieczone, gorące kiełbaski, pyszna surówka, kawa, napoje oraz słodkie przekąski. Wprawdzie impreza wiązała się z pożegnaniem lata, ale biorąc pod uwagę świetną zabawę i szerokie uśmiechy na buziach można bez wątpienia stwierdzić, że w naszym przedszkolu bez względu na porę roku panuje gorąca atmosfera wspólnej przygody.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz