Zakończenie roku w grupie „Smerfy”

Dnia 23 czerwca swój ostatni przedszkolny występ przedstawiły dzieci z grupy „Smerfy”. Przedszkolaki długo przygotowywały się do tego dnia. Spotkanie rozpoczęły uroczyście zatańczonym polonezem. Stojąc na scenie w czapkach absolwenta przed zgromadzonymi gośćmi, panią dyrektor oraz personelem przedszkola z uśmiechem prezentowały swoje popisowe role oraz głośno i wesoło śpiewały piosenki. Dzieci, specjalną dedykacją w formie wiersza, podziękowały także wszystkim nauczycielom oraz rodzicom za trud włożony w ich wychowanie.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały statuetki absolwenta i nagrody oraz została zrobiona wspólna fotografia. Miło spędzony czas został kontynuowany dalej w sali przedszkolnej przy wspólnych rozmowach, poczęstunku oraz ogromnym torcie.

Żegnamy wspaniałe i mądre dzieci z grupy „Smerfy” i życzymy im dobrego i owocnego czasu w szkole. Niech każdy dzień będzie okazją do pogłębiania wiedzy o rzeczach, ludziach i przyrodzie. Niech pisanie liter będzie wspaniałą przygodą w odkrywaniu świata pełnego książek, które samemu można przeczytać.

Życzymy Wam powodzenia!

Mówimy Wam do zobaczenia, bo zapraszamy Was do przedszkola w odwiedziny, abyście mogły pochwalić się swoimi sukcesami w szkole.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz