Wycieczka autokarowa do gospodarstwa agroturystycznego Smętowice

Dnia 12 maja dzieci z najstarszych grup: „Smerfy” i „Biedronki” oraz dnia 14 maja przedszkolaki z grup: „Krasnoludki”, „Muchomorki”, „Stokrotki” oraz „Pszczółki” pojechały na wycieczkę autokarową do Gospodarstwa Agroturystycznego w Smętowicach. Tuż po przyjeździe dzieci z wielkim zaciekawieniem obejrzały wraz z przewodnikiem zamieszkujące tam zwierzęta: m.in. strusie emu, strusie nandu, skunksy, alpaki, krowę zebu, kangury, kozy, kucyka, osły, bażanty (uszaki, złocisty, srebrny) oraz pawie.

Po małej przekąsce bardzo radośnie zareagowały na hasło zabawy na olbrzymim placu zabaw, na którym były nie tylko tradycyjne zjeżdżalnie, huśtawki, ale także trampoliny, dmuchana poduszka i zjeżdżalnia oraz wielki drewniany statek piracki…
Po tej olbrzymiej dawce ruchu dzieci zjadły upieczone kiełbaski oraz słodkie przekąski, a potem… nastąpił przejazd bryczką po terenie gospodarstwa. Atrakcji było naprawdę wiele, a dzieci wróciły pełne wrażeń.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz