Rozstrzygnięcie konkursu „Mamo, tato – pobaw się ze mną”

Dnia 23 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu z cyklu „Mamo, tato pobaw się ze mną – Zabawka z uśmiechem”. Nagrodzonych zostało ponad 40 prac. Pomysłowość Rodziców i naszych przedszkolaków jak zwykle mile zaskoczyła jury konkursu. Wśród przygotowanych zabawek były samochody, ciuchcie, roboty, lalki, różne zwierzaki, ale także domek i wózek dla lalek, gra planszowa, instrumenty muzyczne, podusia-przytulanka i … wiele innych, a wszystko z „uśmiechem” , czyli opatrzone logo naszego przedszkola. Po krótkim przeniesieniu się do „Krainy Zabawek” i wspólnej zabawie przy muzyce, Pani dyrektor uroczyście wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy, książki i upominki.

Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez nasze przedszkole! Zawsze podkreślamy, że jest to okazja do twórczego i radosnego spędzenia czasu z własnym dzieckiem.

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz