English Show

Dziś (03 marca) dzieci z grup „Krasnoludki”, „Pszczółki”, „Biedronki” oraz „Smerfy” zaprezentowały swoje zdolności językowe w trakcie przedszkolnego „English Show”.

Przedszkolaki z „Krasnoludków” i „Pszczółek” przywitały wszystkich piosenką „Good morning” i nauczyły przybyłych gości rozróżniać „animals” i „toys”. Na koniec zaśpiewały piosenkę „Open – Close”, którą wzbogaciły własnym układem tanecznym.

Starszaki z „Biedronek” i „Smerfów” przywitały wszystkich piosenką „Greetings song”, a następnie zamieniły się rolami z panią nauczycielką i pokazały, że angielski nie jest taki trudny. Występy zakończyły piosenką „Ten bears” z własnym układem choreograficznym.

Wszystkie dzieci poprzez zabawę udowodniły, że są z angielski za pan brat!

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz