Zabawa z Mikołajem

Dnia 15 grudnia do naszego przedszkola ponownie zawitał święty Mikołaj, choć w zupełnie innej roli niż poprzednio, a mianowicie… wodzireja.

Tym razem przedszkolaki wcieliły się w swoje ulubione postacie – m.in. z bajek – nie zabrakło wróżek, księżniczek, spiderman’ów, zwierząt – lwów, pszczółek, biedronek, myszek oraz różnych zawodów – policjantów czy rajdowców, a także wielu innych postaci.
Pomysłowość przebrań była ogromna, dzięki temu także zabawa była bajecznie kolorowa. Mikołaj wspaniałą muzyką i śpiewem zapraszał do zabawy wszystkie dzieci, które chętnie bawiły się i tańcowały.

Kolorofony, światła laserowe oraz dyskotekowy dym wprawiły wszystkich w naprawdę świetny humor, a otrzymane paczki z prezentami wywołały dodatkową porcję uśmiechu na twarzach naszych pociech.