Dzieci z grupy „Smerfy” zwycięzcami konkursu mikołajkowego

Dzieci z naszego przedszkola pod kierunkiem Pani Joli Mazur wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym na najciekawszy list do świętego Mikołaja, którego organizatorem był Dział Edukacji Muzeum Narodowego w Szczecinie.
W kategorii wiekowej 5-6 lat wpłynęły aż 252 prace, spośród których te wykonane przez dzieci z grupy „Smerfy” zdobyły I miejsce! Dnia 11 grudnia przedstawiciele jury wręczyli nagrody Gabrysi Popielarskiej, Mai Miśniakiewicz, Julii Adamowicz, Julii Prusińskiej i Ani Krasodomskiej. Dodatkowo cała grupa „Smerfy” otrzymała wyróżnienie i została zaproszona na zajęcia dydaktyczne do Muzeum Narodowego w Szczecinie. Na uroczystości rozdania nagród nie zabrakło oczywiście Mikołaja z workiem słodkości dla wszystkich dzieci.

Wystawę nagrodzonych prac można oglądać w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 3 do dnia 2 lutego 2015r.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom!

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz