Dzień Mamy i Taty

Dnia 27, 28 i 29 maja uroczyście świętowaliśmy w naszym „Uśmiechu” Dzień Mamy i Taty. Wszystkie przedszkolaki dumnie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a także zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy i słodkiego poczęstunku. Każde dziecko z radością obdarowało też swoich najbliższych własnoręcznie wykonanymi upominkami.
O ile część artystyczna była dla wszystkich bardzo wzruszająca i podniosła, o tyle druga zapewniła dużą dawkę uśmiechu i odprężenia.
„Taniec na gazecie”, „Pajęczyna uczuć”, „Rzeźbiarz”, „Pieczenie pizzy”, „Mumia”, „Czyj to nos?”, to tylko niektóre zabawy, które rodzice i dzieci wykonali wspólnie. To było bardzo radosne, rodzinne popołudnia.
Dziękujemy Kochani Rodzice, życzymy Wam tak miłych chwil każdego dnia w roku!

Stokrotki

Muchomorki

Biedronki

Krasnoludki

Pszczółki

Smerfy

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz