Festyn „Wikingowie” nad jeziorem Dąbie

Dnia 19 maja dzieci z grupy: „Biedronki”, „Krasnoludki”, „Pszczółki” oraz „Smerfy” wzięły udział  we wspaniałej, pełnej przygód zabawie podczas festynu „Wikingowie” prowadzonego przez Agencję Artystyczną K. Gajewskiego.

Impreza odbyła się nad jeziorem Dąbie. Tam też dwóch dzielnych wikingów Harald i Snori zaprosili przedszkolaków na morską wyprawę do Danii, do króla Godfreda, u którego odbył się turniej „Złap Pana Barana”. Uczestnicy – nasze przedszkolaki – brały udział w licznych konkurencjach, tj.: strzelanie z łuku, łapanie Pana Barana, wirująca kapusta, czy przeciąganie liny.

Dużą atrakcją była dla dzieci wspólna biesiada pod ogromnym namiotem, w czasie której smakowały pysznych pieczonych kiełbasek i słodkości. Wesołą zabawę zakończył spacer nabrzeżem, po którym dzieci pełne wrażeń powróciły autokarem do przedszkola.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz