„Chronimy przyrodę nie tylko od święta” – rozstrzygnięcie konkursu „Mamo, tato pobaw się ze mną”

Kłaniamy się pięknie serdecznie witamy i na rozstrzygnięcie konkursu biżuterii ekologicznej zapraszamy!
Tymi słowami dnia 5 maja grupa „Krasnoludki” przywitała w auli przedszkola licznie zgromadzonych gości.
Wiosenny konkurs z cyklu „Mamo, tato pobaw się ze mną” dotyczący biżuterii wywołał w naszym przedszkolu prawdziwą furorę. Rodzice ze swymi dziećmi postarali się, aby z różnych ekologicznych surowców tj.: korków, kartonu, papieru stworzyć prawdziwe cuda.

„Krasnoludki” zaprosiły gości do wysłuchania inscenizacji o przygodach skrzatów w lesie i przypomniały o konieczności dbania o przyrodę oraz segregowania śmieci. Uczestnicy konkursu po inscenizacji oraz złożeniu deklaracji, że będą chronić przyrodę przystąpili do najważniejszej części uroczystości. Dzieci w roli modeli i modelek przy aplauzie publiczności uroczyście przeszły po czerwonym dywanie z dumą prezentując swoje ozdoby.

Konkurs zakończył się wręczeniem nagród i wspólną piosenką o wiośnie.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz