Dzień Babci i Dziadka – Biedronki i Smerfy

Kochamy was, kochamy całym sercem
I radości chcemy dać Wam jak najwięcej.
Nasze buzie uśmiechnięte
Dziś życzenia ślą przepiękne
Żyj Babuniu, żyj Dziadziuniu latek sto!

W każdej grupie wiekowej naszego przedszkola odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie małe i większe przedszkolaki przygotowały niezwykle wzruszające występy artystyczne, składające się z piosenek i wierszy mających wyrazić wdzięczność za wielką miłość, jaką dziadkowie darzą swoje wnuki oraz przekazać najlepsze, płynące prosto z serca życzenia.
Wzruszeniom nie było końca szczególnie podczas wspólnych tańców dzieci z dziadkami.

Każde dziecko wręczyło także własnoręcznie wykonany upominek oraz zaprosiło swoich dziadków na słodki poczęstunek do sali. Każda babcia i dziadek tego wyjątkowego dla nich dnia byli prze szczęśliwi i niezwykle dumni ze swoich wnucząt.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz