Noworoczne spotkanie z kolędą w „Krasnoludkach”

W naszym przedszkolu w dniu 9 stycznia odbyło się poświąteczne przedstawienie pt.: „Noworoczne spotkanie z kolędą”.
Jako pierwsze w noworoczny klimat wprowadziły widzów dzieci z przedszkolnej grupy baletowej, prezentując taniec śnieżynek, a następnie świąteczny klimat podtrzymały Aniołki, pastuszkowie, królowie oraz Maryja z Józefem. Zachęceni do wspólnego kolędowania rodzice i licznie zgromadzeni goście, wykorzystali okazję do wspomnienia minionych świąt i z radością włączyli się w śpiewanie tradycyjnych kolęd i pastorałek.

Występ wywołał ogromne wzruszenie wśród wszystkich zgromadzonych na sali widzów. Dzieci zostały nagrodzone burzliwymi oklaskami i kłaniały się kilkakrotnie, wdzięcznie pozując do zdjęć.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz