Grudzień w „Uśmiechu”

3 grudnia (wtorek), godz. 16:00 – rozstrzygnięcie konkursu „Mamo tato pobaw się zemną” pt.: „Bajkowy bohater”.
Spotkanie uatrakcyjni zabawa z Agencją Artystyczną „Czar Bajek”.

4 grudnia (środa) – wyjście dzieci z grupy „Stokrotki” i „Muchomorki” do Stomatologa do Domu Lekarskiego

5 grudnia (czwartek) – „Noc Mikołajkowa” dla dzieci z najstarszych grup „Pszczółki” i „Smerfy”. Wspólne oczekiwanie rozpoczynamy o godz. 19:00.

6 grudnia
(piątek) – Mikołaj. Od godz. 6:30 do 9:00 wszystkie dzieci odwiedzi w grupach św. Mikołaj, który przyniesie upominki.

12 grudnia
(czwartek), godz. 16:00 – „Wieczór kolęd” w wykonaniu grupy „Pszczółki”

13 grudnia
(piątek), godz. 15:30 – „Jasełka” w wykonaniu grupy „Biedronki”

16 grudnia (poniedziałek) od. godz. 14:00 – „Kiermasz świąteczny” – możliwość zakupu za symboliczną kwotę własnoręcznie wykonanych przez przedszkolaki kartek świątecznych oraz upieczonych pierniczków

17 grudnia (wtorek), godz. 16:00- „Jasełka” w wykonaniu grupy „Smerfy”

18 grudnia
(środa), godz. 10:00 – wigilia dla dzieci (dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, poczęstunek barszczem wigilijnym, pierożkami i pierniczkami)

19 grudnia
(czwartek) – zabawa z Mikołajem (prosimy o przygotowanie strojów):
godz. 10:00 „Stokrotki”, „Muchomorki” i „Krasnoludki”
godz.12:00 – „Biedronki”, „Pszczółki” i „Smerfy”
Każde dziecko otrzyma paczkę od Mikołaja.