„Pokażemy, co umiemy” w Krasnoludkach

Dnia 7 listopada dzieci z grupy „Krasnoludki” zaprosiły swoich najbliższych do przedszkola, aby zaprezentować im bogaty program artystyczny pt.: „Leśne ludki – krasnoludki”. Dzieci odświętnie ubrane z kolorowymi opaskami na głowach i czerwonymi czapkami krasnoludków, wyglądały pięknie i bardzo uroczyście. Rodzice i zaproszeni goście z wielkim wzruszeniem oglądali swoje pociechy na scenie, a przedszkolaki z entuzjazmem i radością przekazywały zgromadzonym gościom – poprzez wiersze i piosenki, czego dowiedziały się o ochronie przyrody, leśnych zwierzętach i szanowaniu przyrody.

Rodzice przyrzekli dzieciom, że będą dbać o leśną faunę i florę.

Na koniec nie zabrakło oczywiście niespodzianek dla najmłodszych za tak piękny występ.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz