Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka”

Dnia 21 października przyjechali do nas aktorzy z Wadowic z Agencji Artystycznej „Teatron” z adaptacją teatralną słynnej baśni braci Grimm pt:. „Królewna Śnieżka”.

Główną bohaterką była tytułowa Królewna, którą los zaprowadził do niezwykłego lasu zamieszkanego przez krasnoludki. W przedstawieniu aktorzy wykorzystali na scenie motywy ekologiczne i przyrodnicze, dzięki czemu bajka była nie tylko opowieścią samej historii Śnieżki, ale także zawierała w sobie wartości dydaktyczne. Niezwykłą radość sprawiła dzieciom możliwość wcielania się w role krasnoludków, mieszkających w lesie i dbających o porządek swej krainy.

Przedszkolakom w barwny i ciekawy sposób przybliżony został świat, w którym dobro i miłość zwyciężają.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz