Dzień Mamy i Taty

DZIEŃ MAMY I TATY

Mama, Tata – mądre główki,
Są jak jabłka dwie połówki…

W maju odbyły się w naszym przedszkolu występy artystyczne dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie grupy pod czujnym okiem swoich pań nauczycielek przygotowały piękne programy. Były śpiewy, recytacje wzruszających wierszyków, a także tańce. Każde dziecko własnoręcznie wykonało dla swoich rodziców upominki.
Nie obyło się bez łez wzruszenia dyskretnie wycieranych przez mamusie, gdy dzieci dziękowały za miłość, troskę, a przede wszystkim za życie, które im dały. Zaś na twarzach tatusiów widać było dumę i podziw, że dzieci doceniają również i ich trudy w wychowaniu, bo jak wyrecytował jeden z przedszkolaków – „Zróbcie tatusiowie bardzo ważne miny, bo to trudna rola być głową rodziny”.
STO LAT KOCHANI RODZICE!!!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz