Bal karnawałowy

Dnia 10 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dobre wróżki, księżniczki, pszczółki, rycerze, muszkieterowie, piraci, czarodzieje, strażacy… to tylko niektóre postacie, które można było spotkać na balu, bo  jak zawsze kreatywność rodziców i wyobraźnia dzieci dopisały.

Zabawa podzielona była na dwie części – najpierw bawiły się dzieci młodsze ze Stokrotek, Muchomorków i Krasnoludków, a następnie dzieci starsze z Biedronek, Pszczółek i Smerfów. Dzięki temu uczestnicy balu mieli więcej przestrzeni do tanecznych pląsów i bawili się w swoich grupach wiekowych.

Wesołą zabawę poprowadził wodzirej, a roześmiane buzie dzieci, barwne światła, dym z bańkami plus przeróżne kolorowe stroje sprawiły, że nogi same podskakiwały w rytm muzyki. Już teraz dzieci z niecierpliwością czekają na następny bal karnawałowy!

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz