Cała Polska czyta dzieciom – czyli rodzice czytają przedszkolakom

Jednym z całorocznych założeń pracy dydaktyczno-wychowawczej naszego przedszkola jest zaangażowanie się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem wzbogacenia czytelniczych chwil i pogłębienia współpracy zaprosiliśmy rodziców naszych przedszkolaków do aktywnego włączenia się w to ważne przedsięwzięcie.

Dnia 4 października w grupie „Pszczółek” odbyło się pierwsze spotkanie dzieci z jedną z mam – Panią Sylwią (mamą Michelle). Dzieci z wielkim przejęciem i uwagą wysłuchały wierszy z cyklu „ABC… uczę się” pt.: „A jak anakonda” oraz „Kolory” M. Strzałkowskiej.

Tydzień później witaliśmy mamę Miry, która zaprosiła i zachęciła dzieci do uważnego słuchania bajek z cyklu: „Wielki skarbiec bajek” pt.: „Ali baba” oraz „Złotowłosa i trzy niedźwiedzie”.

Dziękujemy Paniom za poświęcony czas i zaangażowanie, a wszystkich rodziców zachęcamy do włączenia się w naszą akcję.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz