Wycieczka autokarowa do Międzyzdrojów II

Dnia 11 września grupy „Krasnoludki” i „Pszczółki” udały się na wycieczkę autokarową do Międzyzdrojów. W pierwsze części naszej wyprawy zwiedziliśmy Zagrodę Pokazową Żubrów. Przedszkolaki oprócz wspaniałych żubrów podziwiały także dziki, sarny, jelenia oraz orła bielika. Po trudach kilkukilometrowej trasy udaliśmy się na zasłużony, ciepły posiłek oraz przekąski. Następnie poszliśmy w niezwykłą gościnę do znanych osobistości tego świata, a także postaci bajkowych czyli do Muzeum Figur Woskowych.

Piękna, słoneczna pogoda umożliwiła nam super zabawę na plaży. Dzieci brodziły w morzu i budowały z piasku. Nie mniejszą frajdę sprawiło im kupowanie pamiątek oraz przejazd po mieście nadmorską ciuchcią. Wszyscy jednak wiedzieli, że pomimo tego, że ruszyliśmy w drogę powrotną to nie koniec niespodzianek, bowiem przed Szczecinem zatrzymaliśmy się w Mc Donaldzie. W trakcie czekania na ulubiony zestaw, przedszkolaki bawiły się w bawialni, po której apetyt dopisywał jeszcze bardziej.

Utęsknieni rodzice czekali na swoje pociechy, które pełne wrażeń i z uśmiechami na twarzy wróciły bezpiecznie.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz