Wycieczka autokarowa do Międzyzdrojów I

Dzieci z naszego przedszkola turystycznie rozpoczęły nowy rok przedszkolny. Dnia 4 września grupy „Smerfy” i „Biedronki” udały się na wycieczkę do Międzyzdrojów. Najpierw odwiedziliśmy żubry w zagrodzie pokazowej Wolińskiego Parku Narodowego. Aby tam dotrzeć, wędrowaliśmy przez las drogą wyznaczoną przez szlaki turystyczne. Oprócz żubrów na naszą wizytę czekały też jelenie, dzik i orzeł bielik. Następnie udaliśmy się do centrum Międzyzdrojów, na zupełnie inną wizytę. Odwiedziliśmy Shreka, Fionę, Jana Matejkę, Kleopatrę i wiele innych postaci w Gabinecie Figur Woskowych. Czekał tam na nas sam władca mórz – Neptun.

Po spotkaniu z nim nie pozostało nam nic innego jak podążyć w stronę jego królestwa, a tam zabawom na plaży nie było końca… aż do momentu, kiedy dzieci zapragnęły kupić z Międzyzdrojów pamiątki. Chociaż buty, kieszenie i inne zakamarki pełne już były zwyczajowej pamiątki z plaży : ) Rodzice przed wieczorem odebrali więc pełne wrażeń dzieci z nieodzownymi atrybutami nadmorskich wycieczek.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz