Zakończenie roku grupy Smerfy

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2011/2012 oraz pożegnanie dzieci z klasy zerowej odbyło się 12 czerwca 2012 r. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Z tej okazji pod czujnym okiem nauczycielek 6-latki przygotowały akademię pożegnalną. Wszystko rozpoczęło się uroczyście od odtańczonego przez dzieci poloneza. Ponadto dzieci wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując tym samym całemu personelowi za wspaniale spędzony czas.

Po występie pani dyrektor wręczyła każdemu przedszkolakowi statuetkę ukończenia oddziału przedszkolnego oraz książki. Na zakończenie wybrzmiały wesoło słowa piosenki „Niech żyją wakacje”, a rodzice zaprosili cały personel do sali na słodki poczęstunek.