Halloween

W piątek – 29 października – dzieciaki przyszły do przedszkola przebrane za wampiry, duchy, czarownice, czarne koty lub ukryły twarz za maskami. Tego dnia dominującym kolorem był czarny i pomarańczowy a na oknach pojawiły się halloweenowe dekoracje: pająki duchy i dynie. Zaraz po śniadaniu rozpoczęła się halloweenowa zabawa.

Halloween – Przedszkole Niepubliczne Uśmiech w Szczecinie. Był wspólny straszny taniec, konkurs na najciekawszą mumię, oraz hallowenowe piosenki po angielsku. Później próbowaliśmy przestraszyć nasza panią Dyrektor oraz panie z przedszkola, które wykupywały się cukierkami – w myśl powiedzenia „Cukierek albo psikus”. I chociaż tradycja Halloween przyszła do nas zza oceanu, to sprawia dzieciom wiele radości i śmiechu. A przecież śmiech to zdrowie.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz